Kosenie vysokej trávy vyžínačomMáte doma benzínový vyžínač STIHL a potrebujete kosiť vysokú trávu, alebo raz za čas väčšiu plochu? Práve pre vás existuje hlavica, ktorá to dokáže. Nenahradí síce kovový nôž, ale kosenie je určite pohodlnejšie a rýchlejšie ako s lankom. Hlavica sa volá POLYCUT 6-3 a je to žacia hlava s tromi plastovými "nožíkmi". Nožíky sú voľne uložené na čape takže sa pri kontakte s tvrdými predmetmi "schovajú" do vnútra, čím sa zabezpečuje ich dlhšia životnosť. V balení za cca 20€ nájdeme plastové teleso žacej hlavy, 6 ks plastových nožíkov - 3 sa zakladajú na hlavicu a 3 sú rezervné, spodný kryt žacej hlavy a maticu na dotiahnutie. V balení sa samozrejme nachádza návod na správnu montáž.
Obsah balenia
Nožíky sú síce z plastu, no STIHL sa rozhodne nemá za čo hambiť. Ich životnosť je veľmi dobrá a tých 6 ks v balení môže vydržať aj jednu celú sezónu.

Ako sme si už pri firme STIHL zvykli, po spotrebovaní základného balenia nožov sa dajú kúpiť samostatne, takže netreba znovu kupovať celý set.
Náhradné nože
Pozri aj:
Ako vybrať žacie lanko
Rozdiel medzi vyžínačom a krovinorezom

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára